Laser tulowy

Warszawa, Szczecin

Skuteczny sposób na piękną skórę

Laser tulowy Lavieen to jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi wykorzystywanych w terapii zmian skórnych. Ten nowoczesny sprzęt skutecznie leczy przebarwienia, stymuluje naturalne procesy regeneracyjne, a także działa na skórę odmładzająco. Rozwiązanie to minimalizuje ryzyko podrażnień i znacznie skraca czas rekonwalescencji.

 

Na czym polega zabieg laserem tulowym?

Zabieg laserem tulowym polega na wykorzystaniu wiązki światła o sprecyzowanej długości fali (1927 nm). Jest ona szczególnie skuteczna w oddziaływaniu na powierzchniowe warstwy skóry. Energia urządzenia precyzyjnie przenika naskórek i prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia komórek w skali mikro. Proces ten inicjuje intensywną regenerację skóry poprzez pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu. To nowoczesna technologia, która zapewnia wysoką skuteczność oraz minimalizuje ryzyko powikłań.

 

Jakie są wskazania do użycia lasera tulowego?

Zabieg z wykorzystaniem lasera tulowego jest rekomendowany w przypadku różnych problemów dermatologicznych. Oto najczęstsze wskazania do jego stosowania:

  • Przebarwienia skórne , takie jak melasma , plamy słoneczne bądź przebarwienia pozapalne.
  • Zmarszczki i drobne linie mimiczne.
  • Blizny potrądzikowe i nierówna tekstura skóry.
  • Rozszerzone pory i nadmierne wydzielanie sebum .
  • Utrata jędrności i elastyczności skóry (również ta spowodowana promieniowaniem UV ).

Jak przebiega laseroterapia laserem tulowym?

Zabieg poprzedzony jest konsultacją medyczną, podczas której specjalista analizuje potrzeby pacjenta, dobiera optymalne parametry zabiegu i upewnia się, że nie występują żadne istotne przeciwwskazania do jego wykonania. Procedura rozpoczyna się od przygotowania skóry pacjenta, w tym jej dokładnego oczyszczenia. Na obszar poddawany działaniu lasera może zostać nałożony preparat znieczulający w formie kremu. Następnie, specjalista przechodzi do głównej części zabiegu – za pomocą lasera tulowego wykonuje serię kontrolowanych impulsów na skórze.

Cały proces jest monitorowany, aby zapewnić równomierne działanie lasera i zminimalizować ryzyko podrażnień. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i delikatnie napięta – jest to naturalna reakcja na działanie lasera.

 

Dlaczego warto?

Laser tulowy to skuteczna i precyzyjna metoda walki z niedoskonałościami skóry. Zabieg ten łączy wysoką skuteczność z minimalną inwazyjnością. Działa na skórę wielotorowo: redukuje przebarwienia i blizny, spłyca zmarszczki oraz poprawia strukturę i jędrność skóry. Dzięki trwałym efektom i krótkiej rekonwalescencji jest doskonałym wyborem dla osób, które nie chcą poddawać się bardziej inwazyjnym procedurom.

 

Obszar

  • twarz, szyja, dekolt

 

Czas trwania zabiegu:

  • Znieczulenie około 40 min
  • Zabieg około 20 min

 

Rozwiązany problem

Drobne zmarszczki, przebarwienia, utrata jędrności i elastyczności skóry.

 

Efekty

  • Skuteczna redukcja blizn i przebarwień.
  • Wygładzenie zmarszczek i linii mimicznych.
  • Poprawa kolorytu skóry.
  • Stymulacja naturalnej produkcji kolagenu i elastyny.
  • Poprawa tekstury i jędrności skóry. Zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona; może też pojawić się obrzęk. Okolicę poddaną zabiegowi należy smarować kremem regenerującym oraz zabezpieczać kremem z filtrem przez okres około 4 tygodni. Kobiety powinny też zrezygnować z makijażu w ciągu pierwszych 24-48 godzin po zabiegu. Pozwala to zapobiegać podrażnieniom i ewentualnym infekcjom. Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy, takie jak nasilone zaczerwienienie, pieczenie lub objawy zakażenia, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Istnieje kilka istotnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Należą do nich m.in.: ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, opryszczka, stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej.

 

Czy efekt wygląda naturalnie?

Tak, efekty zabiegu laserem tulowym wyglądają naturalnie. Skóra staje się gładsza, bardziej jędrna i promienna, zachowując jednocześnie swój naturalny wygląd.

 

Po jakim czasie widać efekty?

Pierwsze efekty widać już po pierwszym zabiegu, po całkowitym wygojeniu skóry.

 

Jakie powikłania mogą wystąpić po zabiegu?

Laseroterapia jest uznawana za bezpieczną, jednak jak każdy zabieg może nieść za sobą pewne powikłania. Należą do nich m.in.: przejściowe zaczerwienienie i obrzęk, przebarwienia skóry bądź bliznowacenie.

 

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu?

Rekomenduje się wykonanie serii zabiegów. Końcowy efekt utrzymuje się długo, jednak należy pamiętać o stosowaniu preparatów z filtrami UV (w szczególności w przypadku osób z przebarwieniami). Dla podtrzymania efektu zaleca się powtórzenie zabiegu po upływie 12 miesięcy.

Umów się na wizytę:

Szczecin,
ul. Jarosława Iwaszkiewicza 20

600 434 359

Warszawa,
ul. Aleksandra Gieysztora 6

Poniedziałek: 9.00-18.00
Wtorek: 9.00-18.00
Środa: 9.00-19.00
Czwartek: 9.00-18.00
Piątek: 9.00-18.00